|
|
|
|
 |
szévike
2020-05-20 20:46:24
|
221500
|
S persze ne feledkezzek meg Tepertőről sem. Ő perzsa.
Szegénykém igaz, hogy csak mondjuk havonta egyszer, de akkor
emberujjnyi vastagságú 5-6 centi hosszú kolbászkát hány.
De ő is folyamatosan ropogtat. Igaz, hogy ő csak nassnak. |
|
A hozzászólás:
 |
szévike
2020-05-20 20:43:19
|
221499
|
A segitségemmel nem jutsz messzire, de együttérzek.
Piciló 10 éves. Első perctől kezdve szenvedünk a szőrlabdával.
A pasztákat sosem volt hajlandó elfogadni, igy az orvos tanácsára folyamatosan
Hairball tápokat etetek vele. Most RC-t, de volt idő amikor mást is elfogadott.
Ezen kivül mást alig eszik, egy-egy falatot megkóstol a másik cica kajájából, majd
visszatér a saját ropijához.
Ezzel együtt 4-5 naponta hány egy dugót.
Ha az orvos is a paraffint adná, akkor miért félsz? Ha elkevered kajába talán
elfogadja. Minél előbb, mielőtt nagyon beköt a gyomrába. Aztán meg folyamatosan
a ropit.
|
|
Előzmény:
 |
lavanda
2020-05-20 20:17:26
|
221498
|
Gondoltam, hátha erre jöttök, hát írok. A segítségetek kérem.
Az egyik macskám szőrlabdás. Ez gyakori nála. Van itthon GimCat, adtam neki. Vettem paraffinolajat. Most olvastam az üvegre ragasztott tájékoztatót. Írja, " nem gyógyászati termék ". De hiszen patikában vettem, nem a festékboltban! Meg hogy szembe, bőrre ne kerüljön ( miközben a macska utálja az egészet és szabadulni akar ). A patikus, akitől kértem, ismer, tudta is, hogy a macskának veszem. Ezzel együtt nem merem beadni.
Orvoshoz nem vittem. Azért nem, mert ő legfeljebb megröntgenezi, megállapítja, hogy a macska bele tele szőrrel, aztán ad valamilyen szőroldót, meg 3 fecskendő paraffinolajat. Persze a fecskendőn semmiféle tájékoztató nincs, az üvegem meg van. Lehet, hogy nem kellett volna elolvasni.
Attól tartok, a szőroldó már nem lesz elég. Mit tanácsoltok, adjam neki ezt a "nem gyógyászati " olajat?
A segítségetek előre is köszönöm.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|