Keresés

Részletes keresés

szévike Creative Commons License 2020-05-20 20:46:24 221500

S persze ne feledkezzek meg Tepertőről sem. Ő perzsa. 

Szegénykém igaz, hogy csak mondjuk havonta egyszer, de akkor 

emberujjnyi vastagságú 5-6 centi hosszú kolbászkát hány.

 

De ő is folyamatosan ropogtat. Igaz, hogy ő csak nassnak.

A hozzászólás:
szévike Creative Commons License 2020-05-20 20:43:19 221499

A segitségemmel nem jutsz messzire, de együttérzek.

Piciló 10 éves. Első perctől kezdve szenvedünk a szőrlabdával. 

A pasztákat sosem volt hajlandó elfogadni, igy az orvos tanácsára folyamatosan

Hairball tápokat etetek vele. Most RC-t, de volt idő amikor mást is elfogadott.

Ezen kivül mást alig eszik, egy-egy falatot megkóstol a másik cica kajájából, majd

visszatér a saját ropijához.

Ezzel együtt 4-5 naponta hány egy dugót. 

 

Ha az orvos is a paraffint adná, akkor miért félsz? Ha elkevered kajába talán

elfogadja. Minél előbb, mielőtt nagyon beköt a gyomrába. Aztán meg folyamatosan

a ropit.

 

Előzmény:
lavanda Creative Commons License 2020-05-20 20:17:26 221498

Gondoltam, hátha erre jöttök, hát írok. A segítségetek kérem.

 

Az egyik macskám szőrlabdás. Ez gyakori nála. Van itthon GimCat, adtam neki. Vettem paraffinolajat. Most olvastam az üvegre ragasztott tájékoztatót. Írja, " nem gyógyászati termék ". De hiszen  patikában vettem, nem a festékboltban! Meg hogy szembe, bőrre ne kerüljön ( miközben a macska utálja az egészet és szabadulni akar ). A patikus, akitől kértem, ismer, tudta is, hogy a macskának veszem. Ezzel együtt nem merem beadni.

 

 Orvoshoz nem vittem. Azért nem, mert ő legfeljebb megröntgenezi, megállapítja, hogy a macska bele tele szőrrel, aztán ad valamilyen szőroldót, meg 3 fecskendő paraffinolajat. Persze a fecskendőn semmiféle tájékoztató nincs, az üvegem meg van. Lehet, hogy nem kellett volna elolvasni.

 

 

 

Attól tartok,  a szőroldó már nem lesz elég. Mit tanácsoltok, adjam neki ezt a "nem gyógyászati " olajat?

 

A segítségetek előre is köszönöm.

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!