Gondoltam, hátha erre jöttök, hát írok. A segítségetek kérem.
Az egyik macskám szőrlabdás. Ez gyakori nála. Van itthon GimCat, adtam neki. Vettem paraffinolajat. Most olvastam az üvegre ragasztott tájékoztatót. Írja, " nem gyógyászati termék ". De hiszen patikában vettem, nem a festékboltban! Meg hogy szembe, bőrre ne kerüljön ( miközben a macska utálja az egészet és szabadulni akar ). A patikus, akitől kértem, ismer, tudta is, hogy a macskának veszem. Ezzel együtt nem merem beadni.
Orvoshoz nem vittem. Azért nem, mert ő legfeljebb megröntgenezi, megállapítja, hogy a macska bele tele szőrrel, aztán ad valamilyen szőroldót, meg 3 fecskendő paraffinolajat. Persze a fecskendőn semmiféle tájékoztató nincs, az üvegem meg van. Lehet, hogy nem kellett volna elolvasni.
Attól tartok, a szőroldó már nem lesz elég. Mit tanácsoltok, adjam neki ezt a "nem gyógyászati " olajat?
A segítségetek előre is köszönöm.
|