Keresés

Részletes keresés

Kisza Creative Commons License 1999-06-25 11:35:19 784
Szia Maminti!
Ha már a szúnyogot is képesek megfogni, akkor kölcsönkérném őket néha-néha, mert ezek a dögök a chemotoxra és bogárriasztókra már immunisak... ;>
Enid Creative Commons License 1999-06-25 10:28:41 781
:-)))

Jaj, de szeretnék én is egy cimborát a Micinek... De a család kiátkozna, azt hiszem. :-( Nagyon jó fejek lehetnek ketten. Együtt alszanak? Mennyi idősek? Sokat játszanak egymással? Mesélj valamit róluk légy szíves! :-)

A hozzászólás:
Maminti Creative Commons License 1999-06-25 10:23:38 780
Eszméletlen vadászatban volt tegnap szerencsém nézőként résztvenni. Kobold és Arisz megrohamozott egy árva legyet, akit a balszerencséje behozott a lakásba. Még a kajájukat is otthagyták... :) Kobold közel métereseket ugrott felfelé a levegőben, és kicsit féltettem az ablaktáblát. Mindazonáltal nem jósoltam sok sikert a matsnak, de persze tévedtem, mert nemsokára buzgón rágott valamit és hallani lehetett egy elhalló zümmögést is... Szédületes látvány volt, ahogy a két macsak szinkronban forgatták a fejüket (majdnem 180 fokban is), és rohangáltak ide-oda a legyet hajkurászván... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!