|
|
|
|
 |
Kisza
1999-06-25 11:35:19
|
784
|
Szia Maminti!
Ha már a szúnyogot is képesek megfogni, akkor kölcsönkérném őket néha-néha, mert ezek a dögök a chemotoxra és bogárriasztókra már immunisak... ;> |
|
 |
Enid
1999-06-25 10:28:41
|
781
|
:-)))
Jaj, de szeretnék én is egy cimborát a Micinek... De a család kiátkozna, azt hiszem. :-( Nagyon jó fejek lehetnek ketten. Együtt alszanak? Mennyi idősek? Sokat játszanak egymással? Mesélj valamit róluk légy szíves! :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Maminti
1999-06-25 10:23:38
|
780
|
| Eszméletlen vadászatban volt tegnap szerencsém nézőként résztvenni. Kobold és Arisz megrohamozott egy árva legyet, akit a balszerencséje behozott a lakásba. Még a kajájukat is otthagyták... :) Kobold közel métereseket ugrott felfelé a levegőben, és kicsit féltettem az ablaktáblát. Mindazonáltal nem jósoltam sok sikert a matsnak, de persze tévedtem, mert nemsokára buzgón rágott valamit és hallani lehetett egy elhalló zümmögést is... Szédületes látvány volt, ahogy a két macsak szinkronban forgatták a fejüket (majdnem 180 fokban is), és rohangáltak ide-oda a legyet hajkurászván... :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|