|
|
|
|
 |
Cateye
1999-06-25 10:06:32
|
777
|
Na, mar az is jo! Igy legalabb 'haladekot' kaphatsz, mert van eredmenye a dolognak! ;))
Olyan rossz, hogy nem tudok bevallalni meg macseszokat! :( .... Nem baj, egyszer lesz egy nagy hazam nagy-nagy kerttel, ahova minden arvan maradt macs bejohet... remelem.... vagy almodik a nyomor??....
Cateye |
|
A hozzászólás:
 |
Opi
1999-06-25 09:21:48
|
776
|
| Egyelőre csak egynek. |
|
Előzmény:
 |
nori
1999-06-25 08:20:22
|
774
|
Opi,
Sikerül gazdit találni a cicusoknak?
Nem tudjátok mi van MAMAhal-lal? halálra izgulom magam, vajon létrejött-e a frigy |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|