Keresés

Részletes keresés

Cateye Creative Commons License 1999-06-25 10:06:32 777
Na, mar az is jo! Igy legalabb 'haladekot' kaphatsz, mert van eredmenye a dolognak! ;))
Olyan rossz, hogy nem tudok bevallalni meg macseszokat! :( .... Nem baj, egyszer lesz egy nagy hazam nagy-nagy kerttel, ahova minden arvan maradt macs bejohet... remelem.... vagy almodik a nyomor??....

Cateye

A hozzászólás:
Opi Creative Commons License 1999-06-25 09:21:48 776
Egyelőre csak egynek.
Előzmény:
nori Creative Commons License 1999-06-25 08:20:22 774
Opi,
Sikerül gazdit találni a cicusoknak?

Nem tudjátok mi van MAMAhal-lal? halálra izgulom magam, vajon létrejött-e a frigy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!