Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Morelia viridis Creative Commons License 2020-05-17 15:40:57 109

Szia! Nekem egy nagyon tartózkodó ragdollom volt, fél évesen került hozzám a tenyésztőtől, de alighanem ott nem törődtek vele eleget. Azt tudom mondani, hogy nagyon-nagyon hosszú út volt, hogy megszeressen bennünket, és keresse a társaságunkat. Évről-évre nagyon sokat változott pozitív irányba. Legyél végtelenül türelmes, mert lassú folyamat, de magától kialakul. Nem bírják, ha órákig egyedül vannak hagyva. A gyakori, de nagyon rövid foglalkozásokkal tudod elnyerni a bizalmát. Először csak fél percekig simogasd.

Előzmény:
Bognár Szilvia Creative Commons License 2015-03-21 23:14:19 105

Sziasztok! Ha minden jól megy,  akkor a szerencsések közé fogok tartozni,akiknek ragdoll cicája lesz. 

Az a helyzet,  hogy a cica 1 éves nőstény, de a hírek szerint a gazdája nem foglalkozott vele,  csak megetette, így a cica egy kicsit elvadult. Szeretném jól gondját viselni, elkényesztetem,  de érdekelne a véleményetek,  hogy mivel terelhetném lassan vissza a jól szocializált természetéhez?

Köszönöm! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!