|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Morelia viridis
2020-05-17 15:40:57
|
109
|
Szia! Nekem egy nagyon tartózkodó ragdollom volt, fél évesen került hozzám a tenyésztőtől, de alighanem ott nem törődtek vele eleget. Azt tudom mondani, hogy nagyon-nagyon hosszú út volt, hogy megszeressen bennünket, és keresse a társaságunkat. Évről-évre nagyon sokat változott pozitív irányba. Legyél végtelenül türelmes, mert lassú folyamat, de magától kialakul. Nem bírják, ha órákig egyedül vannak hagyva. A gyakori, de nagyon rövid foglalkozásokkal tudod elnyerni a bizalmát. Először csak fél percekig simogasd. |
|
Előzmény:
 |
Bognár Szilvia
2015-03-21 23:14:19
|
105
|
Sziasztok! Ha minden jól megy, akkor a szerencsések közé fogok tartozni,akiknek ragdoll cicája lesz.
Az a helyzet, hogy a cica 1 éves nőstény, de a hírek szerint a gazdája nem foglalkozott vele, csak megetette, így a cica egy kicsit elvadult. Szeretném jól gondját viselni, elkényesztetem, de érdekelne a véleményetek, hogy mivel terelhetném lassan vissza a jól szocializált természetéhez?
Köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|