Keresés

Részletes keresés

Opi Creative Commons License 1999-06-24 18:03:16 772
Vagyis FanTomas.
A hozzászólás:
Opi Creative Commons License 1999-06-24 18:01:34 771
:))))))))))))))))))))
Tegnap Skog örökbefogadott egyet!
(Remélem, találok még két "nevelőszülőt"!) :)))))))))))

_______________OFF____________
FanTomasz
Mond neked valamit az, hogy 2000?
_______________ON______________

Előzmény:
Opi Creative Commons License 1999-06-21 10:33:30 720
__________________OFF___________________

SEGÍTSÉG!

Macsosok sürgős segítségre lenne szükségem, három kiscica elhelyezéséhez. Kb. 5 hetesek és ha egy héten beleül nem találnak gazdira, akkor szuri. :(((((((((
Az egyik házimacska (cirmos, stb.), a másik kettő pedig fehér alapon cirmos csíkos. Ez a kettő eléggé "úricica", nem sokat verekszenek és imádnak aludni. A házicic neve KOKO - és nem véletlenül. Viszont mind a három nagyon aranyos.
Ha valaki tud segíteni, emilezzen. PLS!

___________________ON__________________

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!