|
|
|
|
 |
Opi
1999-06-24 18:03:16
|
772
|
| Vagyis FanTomas. |
|
A hozzászólás:
 |
Opi
1999-06-24 18:01:34
|
771
|
:))))))))))))))))))))
Tegnap Skog örökbefogadott egyet!
(Remélem, találok még két "nevelőszülőt"!) :)))))))))))
_______________OFF____________
FanTomasz
Mond neked valamit az, hogy 2000?
_______________ON______________ |
|
Előzmény:
 |
Opi
1999-06-21 10:33:30
|
720
|
__________________OFF___________________
SEGÍTSÉG!
Macsosok sürgős segítségre lenne szükségem, három kiscica elhelyezéséhez. Kb. 5 hetesek és ha egy héten beleül nem találnak gazdira, akkor szuri. :(((((((((
Az egyik házimacska (cirmos, stb.), a másik kettő pedig fehér alapon cirmos csíkos. Ez a kettő eléggé "úricica", nem sokat verekszenek és imádnak aludni. A házicic neve KOKO - és nem véletlenül. Viszont mind a három nagyon aranyos.
Ha valaki tud segíteni, emilezzen. PLS!
___________________ON__________________ |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|