|
|
|
|
 |
Maminti
1999-06-25 10:11:03
|
778
|
Kedves FanTomas, igazad van. De azért megpróbáljuk kordában tartani ezt...
Cateye, nekem is ez a vágyam... Bár rögtön rámsütnék a dilis nő tele macskákkal bélyeget... :)))) |
|
A hozzászólás:
 |
FanTomas
1999-06-24 17:52:32
|
770
|
Kedves Maminti,
En ugy vettem eszre, hogy a gazdik mindenben antropomorfizaljak a kedvencuket, kiveve ezt az egyet... |
|
Előzmény:
 |
Maminti
1999-06-24 08:36:00
|
750
|
| Kedves FanTomas, a macskákat azért ne antropomorfizáljuk... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|