Keresés

Részletes keresés

Enid Creative Commons License 1999-06-24 13:36:45 766
Ez jó!!! Néz a Macska! :-)))))))))))

TV nézés közben, ha nem foglalkozik vele senki, felmegy a TV tetejére, ott szépen, takarosan leül vagy összegömbölyödik, és rezzenéstelen tekintettel néz minket. :-)))

Jaj, annyira kecsesen mozog egy macska!! Olyan gyönyörű minden lépése, órákig figyelheted őket, és nem unod meg. Hogy ül le! Mancsok szépen egymás mellé, farok körbetekerve, fej magasra... gyönyörű! :-)))
Miért van az, ha ezt a jelenséget valaki lefesti vagy lerajzolja vagy lefényképezi, az általában giccses, szentimentális, nyálas (szerintem az!)? Bár a naplemente is gyönyörű... ha nem képen látod. :-)

Enid Creative Commons License 1999-06-24 13:36:25 765
Ez jó!!! Néz a Macska! :-)))))))))))

TV nézés közben, ha nem foglalkozik vele senki, felmegy a TV tetejére, ott szépen, takarosan leül vagy összegömbölyödik, és rezzenéstelen tekintettel néz minket. :-)))

Jaj, annyira kecsesen mozog egy macska!! Olyan gyönyörű minden lépése, órákig figyelheted őket, és nem unod meg. Hogy ül le! Mancsok szépen egymás mellé, farok körbetekerve, fej magasra... gyönyörű! :-)))
Miért van az, ha ezt a jelenséget valaki lefesti vagy lerajzolja vagy lefényképezi, az általában giccses, szentimentális, nyálas (szerintem az!)? Bár a naplemente is gyönyörű... ha nem képen látod. :-)

Maminti Creative Commons License 1999-06-24 13:29:32 764
Hát igen... Velem ezt akkor csinálják, ha rejtvényt fejtek, vagy verset írnék, vagy egyéb ostobaságot követnék el. Ilyenkor mellémtelepednek (vagy ami a gyakoribb: az ölembe)és elkezdenek a mozgó tollvéggel játszani... :)

A másik alkalmommal, kénytelen vagyok bevallani, hogy a matska távozni kényszerül a szobából... :)))))

A hozzászólás:
Rhia Creative Commons License 1999-06-24 13:20:21 762
Aha, es amikor ratelepszenek a konyvre, vagy ujsagra, amit epp olvasol, es radneznek, hogy "velem tessek foglalkozni"?
az en legzavarbaejtobb egyik elmenyem az volt, amikor epp..hmm...hogyismondjam, szoval el voltunk foglalva egymassal, ;-) es Marco eleg hararozott nyervogassal megprobalt kozenk maszni... aztan leult a szivacsagy sarkaban, es nezett...
Tudjatok, "Most ne, most nez a Macska" ;-)

Rhia

Előzmény:
Maminti Creative Commons License 1999-06-24 13:16:49 761
Azért az se volt semmi, ahogy nyugodtan ültünk a nagyszobában a kanapén vagy minek hívják, egyszer csak Arisz odaóvatoskodik, elnyávogja magát párszor, majd letelepszik az ölembe, miközben határozottan a barátomra néz: ez az ÉN helyem! :)))) és mintha mi sem történt volna, behúnyja a szemét és elkezd dorombolni... :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!