|
|
|
|
 |
Rhia
1999-06-24 13:20:21
|
762
|
Aha, es amikor ratelepszenek a konyvre, vagy ujsagra, amit epp olvasol, es radneznek, hogy "velem tessek foglalkozni"?
az en legzavarbaejtobb egyik elmenyem az volt, amikor epp..hmm...hogyismondjam, szoval el voltunk foglalva egymassal, ;-) es Marco eleg hararozott nyervogassal megprobalt kozenk maszni... aztan leult a szivacsagy sarkaban, es nezett...
Tudjatok, "Most ne, most nez a Macska" ;-)
Rhia |
|
A hozzászólás:
 |
Maminti
1999-06-24 13:16:49
|
761
|
| Azért az se volt semmi, ahogy nyugodtan ültünk a nagyszobában a kanapén vagy minek hívják, egyszer csak Arisz odaóvatoskodik, elnyávogja magát párszor, majd letelepszik az ölembe, miközben határozottan a barátomra néz: ez az ÉN helyem! :)))) és mintha mi sem történt volna, behúnyja a szemét és elkezd dorombolni... :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|