|
|
|
|
 |
FanTomas
1999-06-24 17:52:32
|
770
|
Kedves Maminti,
En ugy vettem eszre, hogy a gazdik mindenben antropomorfizaljak a kedvencuket, kiveve ezt az egyet... |
|
A hozzászólás:
 |
Maminti
1999-06-24 08:36:00
|
750
|
| Kedves FanTomas, a macskákat azért ne antropomorfizáljuk... |
|
Előzmény:
 |
FanTomas
1999-06-23 22:20:23
|
748
|
Ejnyebejnye... En elhiszem hogy kell az a mutet, de illene kisse tobb empatiaval beszelni a dologrol. Lefogadom, hogy a kandurtalanitas vidam javasloinak tobbsege urnö illetöségü, ezert ez a könnyed hangnem. Ha belegondolok, hogy kivagjak a .......huuuuu........, akkor mar szo szerint tök mindegy, hogy nyitva van-e a szemem, vagy nem.... Persze, az is igaz, hogy en nem dörgölözök a butorokhoz...
FanTomas
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|