Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ClaasMan Creative Commons License 2020-05-12 13:06:33 2358

Nem tudom milyen gyakran csinálja a problémát de nyilván a legtutibb az lenne ha a hibakor lenne rajta diagnosztika.

Előzmény:
Lesolo Creative Commons License 2020-04-09 07:39:43 2353

Sziasztok!

 

A P1272  ."alacsony csönönyomás megfigyelés az SCV szelepen keresztü"l sajnos vissza térő  maradt..

 

A biztonsági szelep tesztet, min.5mp/min4000ford.., megcsináltuk---üres maradt az edény..., bár utólag olvasva erről pl F.B-n,esetleg  teljes értékübb lett volna a teszt .., mint ahogy irtad is..,ha huzamossabb km-ig rajt maradt volna a " mérőedény"., és ugy maradt volna száraz....

Vajon a mellékleten lévő nyomócső nyomásértékek referencián belül lehetnek?

A nyomásszenzor kimenő fesz.jele   a ny.szenzoron, multiméterrel lett felvéve.

 

Kitöltési %-t SCV-n nem tudunk nézni--clon AUTO.COM  van csak...,

 

B. Kts-t tudok kérni hétvégére---- , milyen paramétereket kellene figyelni?

 

  KTS-el  ezen az autó van valakienek konkrét tapasztalata a diagnosztika mélységét illetően?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!