Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2020-04-26 16:58:55 87309

Csekély vigasz, hogy ilyen főnökkel nem kell egy légtérben tartózkodnod. Azért örültem a nyugdíjnak, mert a legfőbb jó benne, hogy nincs főnököm! Lehet, hogy főnökfóbiánk van, volt vagy lesz is?

A hozzászólás:
trizs77 Creative Commons License 2020-04-26 15:30:26 87308

OFF

 

Van egy új főigazgató fiú.

(kb. 40-45 éves)

 

Nagyon ellene van mindenféle home office munkának.

Meg van győződve arról, hogy az a dolgozó aki otthonról dolgozik, csaló, sumák, stb.

Ezért 8.00-tól 16,20-ig úgy kell ülni a gép előtt, hogy vállalati kémprogram figyeli a gépet és ha 5 percig nem mozdul az egér azt naplózza és nap végére összesíti, küldi a főnöknek.

 

Az, hogy Te reggel 04,30-tól dolgoztál 07,30-ig az nem számit.

 

 

ON

 

 

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2020-04-26 09:44:56 87307

Ez a kémprogram nekem nagyon csúful hangzik, de remélem, nem olyan kellemetlen, mint ahogyan gondolom!

Viszont az asszisztensed szakértő, meg kell hagyni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!