|
|
|
|
 |
Csimpolya
2020-04-26 16:58:55
|
87309
|
Csekély vigasz, hogy ilyen főnökkel nem kell egy légtérben tartózkodnod. Azért örültem a nyugdíjnak, mert a legfőbb jó benne, hogy nincs főnököm! Lehet, hogy főnökfóbiánk van, volt vagy lesz is? |
|
A hozzászólás:
 |
trizs77
2020-04-26 15:30:26
|
87308
|
OFF
Van egy új főigazgató fiú.
(kb. 40-45 éves)
Nagyon ellene van mindenféle home office munkának.
Meg van győződve arról, hogy az a dolgozó aki otthonról dolgozik, csaló, sumák, stb.
Ezért 8.00-tól 16,20-ig úgy kell ülni a gép előtt, hogy vállalati kémprogram figyeli a gépet és ha 5 percig nem mozdul az egér azt naplózza és nap végére összesíti, küldi a főnöknek.
Az, hogy Te reggel 04,30-tól dolgoztál 07,30-ig az nem számit.

ON
|
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2020-04-26 09:44:56
|
87307
|
Ez a kémprogram nekem nagyon csúful hangzik, de remélem, nem olyan kellemetlen, mint ahogyan gondolom!
Viszont az asszisztensed szakértő, meg kell hagyni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|