Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
takkI Creative Commons License 2020-04-26 13:35:08 14966

akkor megpróbálom ezt az "átmenetet" megoldani, addig meg marad a fény éjjelre is, mert egyelőre nem szeretik a sötétet.

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2020-04-24 08:21:45 14965

Nyugodtan lekapcsolhatod, hisz nekik is a fény - sötét ciklus a normális. Persze jobb lenne, ha a ciklus váltás nem  hirtelen lenne, átmenet lenne, mint a természetben. 

Viszont mindenképpen szükséges a 12 órás fény, ha szeretnéd hogy legyen tojás is. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!