Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Aszpirin Creative Commons License 2020-04-20 23:41:39 3118

“5 év 5 hónapig volt hűséges társam az iPad pro Air2”. - elírás volt, bocsánat

Előzmény:
Aszpirin Creative Commons License 2020-04-20 23:38:01 3117

5 év 5 hónapig volt hűséges társam az iPad pro. Szó szerint minden nap több órán át használtam, nem szorult javításra egyszer. Én lettem most hűtlen hozzá, mert az öregecskedés jeleit kezdi mutatni ☺ 

Pár napja megérkezett az iPad Pro 11-esem (a kifutó modell egyik utolsó wifi+cellular peldányát fogtam ki nagyon jó áron, vadionatüjan). Az Air2-t is megtartom a fióknak, annyiért, amennyiért el lehetne adni, nem foglalkozom az eladásával, megszolgálta az újkori árát, es inkább odaajándékozom majd egy rokonnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!