Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nagyinda Creative Commons License 2020-04-17 16:06:38 22788

üdv: Ha a középső tartály fel van töltve vízzel , biztos jó lesz a páratartalom.

A kűlső tartályt nem kell felönteni vízzel, mert magas lesz a pára, és megfőnek a tojások.

A kűlső tartályt a 18 - ik napon kell vizzel tőlteni.

Előzmény:
Kati Pásztor Creative Commons License 2020-04-15 09:13:32 22787

Szép

 Napot mindenkinek. Cleo5 Keltetőbe keltetek nincs benne páramérő de a hőfokszabályzó 37.8 at mutat mióta hétfőn betettem a tojásokat felöntöttem vízzel mind két tartályt. Sajnos nem tudok sehol venni páramérőt, neten ha rendelek soká jönne meg. Mivel tudnám megnyugtatni magam hogy így is jó lessz. Köszönöm a gyors választ.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!