|
|
|
|
 |
Anyóca99
2020-04-13 09:25:36
|
221458
|
Remélem valaki befogadja !
Ha nem lenne nekem már három .... |
|
A hozzászólás:
 |
az igazi bubbles
2020-04-10 14:44:41
|
221455
|
ELVITETIK!!
Rövid határidőt szabva ULTIMÁTUMOT ADOTT A TÁRSASHÁZ, Bandinak MENNIE KELL! (Bandinak nincs gazdája, a társasház területén él, senki cicája...) Ez azért (is) tragédia, mert egy idős, territoriális állat számára nagyon megterhelő, ha kiszakítják a környezetéből. Van Budapesten vagy Pest Megyében olyan, aki az elkövetkezendő éveit bearanyozná? *** Bandi 10 éves, farkatlan (ettől azonban még gyönyörű) hosszúszőrű, ivartalan, rendkívül jámbor, bújós kandúrka. *** Budapestre vagy Pest megyében szeretnénk örökbeadni a gazdival való személyes megismerkedés után, örökbeadási szerződéssel Ha Te vagy az, aki megmentené, kérlek jelentkezz az alábbi elérhetőségek egyikén: Bencze Zsófia 06304906169 vagy Elszánt Állatvédők (ellancs@gmail.com)

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|