Keresés

Részletes keresés

Anyóca99 Creative Commons License 2020-04-13 09:25:36 221458

Remélem valaki befogadja !

Ha nem lenne nekem már három ....

A hozzászólás:
az igazi bubbles Creative Commons License 2020-04-10 14:44:41 221455

ELVITETIK!!


Rövid határidőt szabva ULTIMÁTUMOT ADOTT A TÁRSASHÁZ, Bandinak MENNIE KELL!
(Bandinak nincs gazdája, a társasház területén él, senki cicája...)
Ez azért (is) tragédia, mert egy idős, territoriális állat számára nagyon megterhelő, ha kiszakítják a környezetéből.
Van Budapesten vagy Pest Megyében olyan, aki az elkövetkezendő éveit bearanyozná?
***
Bandi 10 éves, farkatlan (ettől azonban még gyönyörű) hosszúszőrű, ivartalan, rendkívül jámbor, bújós kandúrka.
***
Budapestre vagy Pest megyében szeretnénk örökbeadni a gazdival való személyes megismerkedés után, örökbeadási szerződéssel
Ha Te vagy az, aki megmentené, kérlek jelentkezz az alábbi elérhetőségek egyikén:
Bencze Zsófia 06304906169 vagy
Elszánt Állatvédők (ellancs@gmail.com)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!