|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Tesla.voltam
2020-04-09 13:44:25
|
32143
|
Továbbra is azt mondom, bíznak benne, hogy nem lesz olyan hosszú (mély) a válság és így a kevesebb közpénz elköltése később (verseny)előnyt jelent. Akár be is jöhet, akár csak a bcg oltásnak köszönhetően is. Szóval még igazuk is lehet, nem látok a jövőbe.
Ugyanakkor itt van a most bajban lévő emberek tömege, lelke rajta, hogy így kísérletezik.
Az meg megint más kérdés, hogy az általam írt 2 példában az amúgy egekig magasztalt magyar mikro-, kisvállalkozókat hagyják szarban. Az meg tényleg unortodox, hogy egy amúgy is kétséges megtérülésű vasútvonalat azért majdnem 2.5x-es áron megépítjük, haveroknak a milliárdokat most is adjuk. |
|
Előzmény:
 |
bigacsiga2003
2020-04-09 13:14:52
|
32141
|
és a legdurvabb a fasziban, hogy szemrebbenes nelkul gyakorlatilag vállat vont a faszi, hogy "hja, egy csomó emberen nem tudunk segíteni". ő is mehetne az első sorba a falhoz. felhaborito.
de egyebkent tenlyeg nem tudom mire jatszik a kormany, ezek az intezkedesek elkepesztoen semmire se jok. egesz biztos, hogy orban valami olyasmirol almodik, hogy év végén sorolhassa, hogy "csak" mekkora lett a hiány, "csak" mekkorátcsökkent a termelés, "csak" mekkora lett a munkanelkuliseg, mikozben lesz egy kva szeles reteg aki nyomorog. nekem tetszik ez a cikk : https://444.hu/2020/04/09/zsiday-viktor-ebben-a-helyzetben-a-munkaalapu-tarsadalom-gazdasagfilozofiai-tevedes
ahol azt mondja a faszi, hogy az orbáni nagy "álom" a munkaalapu társadalom ebben a helyzetben egy óriási tévedés és öngyilkos kisérlet lehet. el kellene fogadni, hogy pár honapig az sok embernek nem lesz pénze, adni nekik, és ennyi. iszonyu széles az a réteg, akiknek nem ad semmit az állam, aki elrendelte a bezárkózást.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|