Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Chik Fan Creative Commons License 2020-04-08 20:11:47 329

Esélyes, hogy nem jó a hőérzékelő szenzor.

Ettől függetlenül, ez a kütyü, még ha jó is lenne, nem alkalmas keltetőgép vezérlésre!
Túl nagy lenne a hőingadozás a keltetőtérben.

Előzmény:
Attis59 Creative Commons License 2020-04-08 19:46:23 328

Hali. A PU kivételével mindet beállítottam. A d hiszterézis nekem csak 1fok fölött lehet állítani. 1fok alatt nem lehet tizedet állítani. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!