Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Chik Fan Creative Commons License 2020-04-08 19:05:12 325



Eszembe jutott egy másik lehetőség.

Nem lehetséges, hogy el van állítva a "CA" menüpont alatt a hőfok korrekció?
Javaslom a többi menüpontokat is az alábbiak szerint beállítani:
"HC" (Fűtés/Hűtés) "H"-ra

"D" (Hiszterézis)  "0,1"

"LS" (max. beállítható alsó limit) maradhat -50
"HS" (max. beállítható felső limit) maradhat +110

"PU" relé bekapcsolás késleltetés  "0"

"CA" (hőfok korrekció) "0.0"

"A7" (A kimenet időzítése) "000"

Remélem csak valami beállítás nem stimmel!

 

Előzmény:
Attis59 Creative Commons License 2020-04-08 18:02:49 321

 Helló csak ennyit sikerült feltölteni 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!