Keresés

Részletes keresés

laca5 Creative Commons License 2020-04-08 16:11:16 1832

Még nincs mit lefotózni. Olyasmi, mint a Youtube-on látható szőlő öntözők. Nem csepicső, mert a tőkék eloszlása nem egyenletes, hanem Axios  vagy Nestos gombák LPE 16-ba. Függesztett, az alsó dróthoz, hogy ne zavarjon. De akár gomba, akár csepicső, tized bar-on nem megy. Csepi szalag nem jól függeszthető, és túl sűrűn csöpög. Nyomásom meg csak a csapból van.

A hozzászólás:
Ali-bá Creative Commons License 2020-04-08 08:42:12 1831

Ezt a 'függesztett'-et nem értem, hogy miért nem lehet kis nyomáson működtetni. Nem mini szórófejekre gondolsz ugye? Valami fotót tehetnél fel, hogy képben legyek.

Előzmény:
laca5 Creative Commons License 2020-04-07 22:43:02 1830

Próbálom minél egyszerűbben, nem célom a bonyolítás. Annyiból csak, hogy a többféle technológiát azért próbálgatom most első körben, hogy esetleg ami a gyakorlatban jobban bejön, akkor azt majd fejlesztgetem. De pl. lesz függesztett, állandó csepegtető szakasz is, nem is kevés, de azt kis nyomással sajnos nem lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!