Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Chik Fan Creative Commons License 2020-04-07 13:31:58 308

Szia!

Egy harmadik, lehetőleg hiteles hőmérővel meg tudod állapítani, melyik "hazudik".

Előzmény:
Attis59 Creative Commons License 2020-04-07 09:45:58 306

Helló sziasztok. Lenne egy kérdésem. Van egy hőfokszabályzó készülékem elvileg keltetőgéphez. Digitális, tized pontosságú. Bekötöttem és mikor később mellétettem egy higanyos hőmérőt az 50 fokot mutatott, míg a digitális csak 37.8 át. Létezhet hogy ennyire rossz lenne? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!