Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ClaasMan Creative Commons License 2020-04-06 08:06:20 2352

Igen, ez régebben gyakorlat volt. Azzal magyarázzák hogy a nagy nyomás miatt precízen szerelt alkatrészek (A rail cső, a szelep, meg a másik végén a nyomásjeladó) amiből annyi igaz hogy fontos pl. a meghúzási nyomatékuk! Újabb típusoknál jellemzően azért ezeket már lehet külön is venni.

Akkor nem marad más mint valakit megkérni akinek van ilyen, vagy kiszerelt komplett mocija hogy olvassa le Neked a számokat róla. Javaslom a Facebook-os X-trail fórumot, több emberkének is van bontott gépe!

Előzmény:
Lesolo Creative Commons License 2020-04-03 16:12:54 2351

NISSAN.  X-TRAlL   T30 2005.02.08,     YD22.   21846/100Kw.        VIN:     JN1TENT30U0124094

 

https://www.ebay.com/itm/NEW-RELIEF-LIMITER-FIT-NISSAN-X-TRAIL-MITSUBISHI-L200-ALMERA-HOLDEN-RODEO-D-MAX/223501639492?_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D20160727114228%26meid%3D89046df23ec44c02b5a527447061105e%26pid%3D100290%26rk%3D2%26rkt%3D4%26sd%3D283704624476%26itm%3D223501639492%26pmt%3D1%26noa%3D1%26pg%3D2060778&_trksid=p2060778.c100290.m3507#vi-ilComp

 

 

"Fuel pressure relief limiter Valve"

 

www.ebay.com

 

A "Compatibl list" -t kitöltve ., ugy tünik hogy ez jó volna az X-TRAIL-BE  is...,   pontossabban nagyon úgy tünik de mégsem 100%-ig biztos.

 

Sajnos ugy van ahogy irod :  Csak csövel együtt kapható Nissánéknál., nem "bontják meg"...., egy igazi horror ár egyébbként.. 

    

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!