|
|
|
|
 |
Csimpolya
2020-04-05 08:33:55
|
87296
|
Igen, a macskák nagyon értenek ahhoz, hogy kikeressék és meg is találják a legkényelmesebb helyet. Emlékszem, a telekszomszéd fia egy kis Polskin szerelgetett. A félig nyitott ablakon beslisszant két macskakölyök, és boldogan melegedetett. A nap sütött ugyan, de elég erős volt a szél, és ők szinte üvegházban voltak. Minden arrajáró diszkréten mosolygott. |
|
A hozzászólás:
 |
szepi
2020-04-04 21:09:53
|
87295
|
Biztos megfogja találni a legmelegebb helyet bármilyen környezetben. Ha nálunk lejjebb mennek a termosztátok az ablakpárkányoknál éjjelente, bemegy a fürdôszobába ahol padlófûtés van és ott fekszik a szônyegen. Ha minden kötél szakad akkor a légkondi közelébe telepedik a padlóra ahova fújja a meleget. Ezt nem nagyon szereti mert mi is sokat vagyunk ott és ez idegesíti. Hiába a macskák szeretik a nyugalmat. |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2020-04-04 16:29:03
|
87294
|
Silver békésen napozik az ablakban, szerintem méltányolja, hogy nemrég megpucoltam. Még nem tudja, hogy hamarosan nagyon ki fogok szúrni vele, mert lekapcsolom a gázt. Kénytelen lesz engem használni melegítőként. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|