Keresés

Részletes keresés

szepi Creative Commons License 2020-04-04 21:09:53 87295

Biztos megfogja találni a legmelegebb helyet bármilyen környezetben. Ha nálunk lejjebb mennek a termosztátok az ablakpárkányoknál éjjelente, bemegy a fürdôszobába ahol padlófûtés van és ott fekszik a szônyegen. Ha minden kötél szakad akkor a légkondi közelébe telepedik a padlóra ahova fújja a meleget. Ezt nem nagyon szereti mert mi is sokat vagyunk ott és ez idegesíti. Hiába a macskák szeretik a nyugalmat.

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2020-04-04 16:29:03 87294

Silver békésen napozik az ablakban, szerintem méltányolja, hogy nemrég megpucoltam. Még nem tudja, hogy hamarosan nagyon ki fogok szúrni vele, mert lekapcsolom a gázt. Kénytelen lesz engem használni melegítőként.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!