Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2020-03-31 22:12:32 14961

Bocsánat, hogy a csapos közbeszól, de a ketreces tartásnak nagyon nagy ellensége vagyok. Igaz, hogy egy biztonságos voliert csinálni nekik macerás, de legalább humánus.

Előzmény:
repahegyezo Creative Commons License 2019-08-15 10:47:09 14955

Köszönöm válaszod!

Sajnálom a történteket! :( 

Ha ketrecesen tartom őket, akkor HA mondjuk fém ketrecben vannak, akkor valamelyest megelőzhető-elkerülhető a tyúktetű?

Húsra akkor inkább a jumbó fürjek az alkalmasabbak?

 

Említetted, hogy sokat keltettél-neveltél.

Nekik az indító tápon kívül mit érdemes még mellé adni? Vízükbe érdemes valamit tenni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!