|
|
|
|
 |
Kovacs Nocraft Jozsefne
2020-03-30 23:02:47
|
221444
|
Édesanyámnak régen volt két cicája: a herélt kandúr Ciróka és az ivaros kandúr Ciluka - sajnos már egyikük sem él. Ciluka állandóan üldözte Cirókát, aki herélt lévén nem volt agresszív, inkább tűrt vagy menekült. Ám télen a hűvös folyosón példás békességben megaludtak egymáshoz bújva egy kaspóban.
"Kiismerhetetlen macskalélek ...."
A macskák nagyon pragmatikusak. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Anyóca99
2020-03-30 13:40:40
|
221443
|
Enyém hármak is békésen alszanak . Érdekes , de ilyenkor Saci se bánja , ha Mancika mellette szunyál . Ha rájön a hopp , akkor meg üldözi . Kiismerhetetlen macskalélek .... |
|
Előzmény:
 |
Kovacs Nocraft Jozsefne
2020-03-30 10:29:47
|
221440
|
Hófehérke köszöni szépne, jól van, elmúlt a takonykórja. Azért még 2 napig kapja az antibiotikumot, hogy meglegyen a min. 10 nap.
Most éppen Köszmétével összebújva alszanak, majd készítek róla fényképet, ha ráér őnagysága. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|