Keresés

Részletes keresés

Magdi60 Creative Commons License 2020-04-04 08:58:04 221447

Gratulálok, te nagyon jó ember vagy. Én féltettem volna a sajátomat tőle, meg a pénz is ugye...

Anyóca99 Creative Commons License 2020-03-30 13:40:40 221443

Enyém hármak is békésen alszanak . Érdekes , de ilyenkor Saci se bánja , ha Mancika mellette szunyál . Ha rájön a hopp , akkor meg üldözi . Kiismerhetetlen macskalélek ....

szévike Creative Commons License 2020-03-30 10:42:32 221441

Nagyon elfoglaltak tudnak lenni :))

A hozzászólás:
Kovacs Nocraft Jozsefne Creative Commons License 2020-03-30 10:29:47 221440

Hófehérke köszöni szépne, jól van, elmúlt a takonykórja. Azért még 2 napig kapja az antibiotikumot, hogy meglegyen a min. 10 nap. 

 

Most éppen Köszmétével összebújva alszanak, majd készítek róla fényképet, ha ráér őnagysága. 

Előzmény:
szévike Creative Commons License 2020-03-30 10:26:51 221439

Hogy van Hófehérke?

Hatott az antibigyó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!