|
|
|
|
 |
Magdi60
2020-04-04 08:58:04
|
221447
|
Gratulálok, te nagyon jó ember vagy. Én féltettem volna a sajátomat tőle, meg a pénz is ugye... |
|
 |
Anyóca99
2020-03-30 13:40:40
|
221443
|
Enyém hármak is békésen alszanak . Érdekes , de ilyenkor Saci se bánja , ha Mancika mellette szunyál . Ha rájön a hopp , akkor meg üldözi . Kiismerhetetlen macskalélek .... |
|
 |
szévike
2020-03-30 10:42:32
|
221441
|
Nagyon elfoglaltak tudnak lenni :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Kovacs Nocraft Jozsefne
2020-03-30 10:29:47
|
221440
|
Hófehérke köszöni szépne, jól van, elmúlt a takonykórja. Azért még 2 napig kapja az antibiotikumot, hogy meglegyen a min. 10 nap.
Most éppen Köszmétével összebújva alszanak, majd készítek róla fényképet, ha ráér őnagysága. |
|
Előzmény:
 |
szévike
2020-03-30 10:26:51
|
221439
|
Hogy van Hófehérke?
Hatott az antibigyó? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|