|
|
|
|
 |
Kovacs Nocraft Jozsefne
2020-03-30 10:29:47
|
221440
|
Hófehérke köszöni szépne, jól van, elmúlt a takonykórja. Azért még 2 napig kapja az antibiotikumot, hogy meglegyen a min. 10 nap.
Most éppen Köszmétével összebújva alszanak, majd készítek róla fényképet, ha ráér őnagysága. |
|
A hozzászólás:
 |
szévike
2020-03-30 10:26:51
|
221439
|
Hogy van Hófehérke?
Hatott az antibigyó? |
|
Előzmény:
 |
Kovacs Nocraft Jozsefne
2020-03-30 10:08:26
|
221438
|
"több , mint 50 éve mérgezem vele magam"
Akkor mondjuk inkább úgy, hogy tartósítod magad. :D Kívánok neked még további sok-sok évtized tartósítást. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|