Keresés

Részletes keresés

Kovacs Nocraft Jozsefne Creative Commons License 2020-03-30 10:29:47 221440

Hófehérke köszöni szépne, jól van, elmúlt a takonykórja. Azért még 2 napig kapja az antibiotikumot, hogy meglegyen a min. 10 nap. 

 

Most éppen Köszmétével összebújva alszanak, majd készítek róla fényképet, ha ráér őnagysága. 

A hozzászólás:
szévike Creative Commons License 2020-03-30 10:26:51 221439

Hogy van Hófehérke?

Hatott az antibigyó?

Előzmény:
Kovacs Nocraft Jozsefne Creative Commons License 2020-03-30 10:08:26 221438

"több , mint 50 éve mérgezem vele magam"

Akkor mondjuk inkább úgy, hogy tartósítod magad. :D Kívánok neked még további sok-sok évtized tartósítást. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!