|
|
|
|
 |
Anyóca99
2020-03-30 13:38:35
|
221442
|
:-) Köszi .
Nincs már előre annyi , mint hátra . |
|
 |
szévike
2020-03-30 10:26:51
|
221439
|
Hogy van Hófehérke?
Hatott az antibigyó? |
|
A hozzászólás:
 |
Kovacs Nocraft Jozsefne
2020-03-30 10:08:26
|
221438
|
"több , mint 50 éve mérgezem vele magam"
Akkor mondjuk inkább úgy, hogy tartósítod magad. :D Kívánok neked még további sok-sok évtized tartósítást. |
|
Előzmény:
 |
Anyóca99
2020-03-29 21:24:18
|
221437
|
Tudoménazt' magamtól is .:-) Csak ... hmmm... több , mint 50 éve mérgezem vele magam . Emmán' így marad .
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|