Keresés

Részletes keresés

Anyóca99 Creative Commons License 2020-03-30 13:38:35 221442

:-) Köszi .

Nincs már előre annyi , mint hátra .

szévike Creative Commons License 2020-03-30 10:26:51 221439

Hogy van Hófehérke?

Hatott az antibigyó?

A hozzászólás:
Kovacs Nocraft Jozsefne Creative Commons License 2020-03-30 10:08:26 221438

"több , mint 50 éve mérgezem vele magam"

Akkor mondjuk inkább úgy, hogy tartósítod magad. :D Kívánok neked még további sok-sok évtized tartósítást. 

Előzmény:
Anyóca99 Creative Commons License 2020-03-29 21:24:18 221437

Tudoménazt' magamtól is .:-) Csak ... hmmm... több , mint 50 éve mérgezem vele magam . Emmán' így marad .

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!