Keresés

Részletes keresés

Kovacs Nocraft Jozsefne Creative Commons License 2020-03-30 10:08:26 221438

"több , mint 50 éve mérgezem vele magam"

Akkor mondjuk inkább úgy, hogy tartósítod magad. :D Kívánok neked még további sok-sok évtized tartósítást. 

A hozzászólás:
Anyóca99 Creative Commons License 2020-03-29 21:24:18 221437

Tudoménazt' magamtól is .:-) Csak ... hmmm... több , mint 50 éve mérgezem vele magam . Emmán' így marad .

 

Előzmény:
Kovacs Nocraft Jozsefne Creative Commons License 2020-03-29 21:03:18 221435

"azt meg sűrűn nyitva hagyom egy arasznyira a bagó miatt ."

 

Biztos nem én vagyok az első, aki szól, de a bagót jó lenne elhagynod. Ebben a járványos időben főképp, a dohányos ember tüdeje védtelenebb. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!