Keresés

Részletes keresés

Kovacs Nocraft Jozsefne Creative Commons License 2020-03-29 21:03:18 221435

"azt meg sűrűn nyitva hagyom egy arasznyira a bagó miatt ."

 

Biztos nem én vagyok az első, aki szól, de a bagót jó lenne elhagynod. Ebben a járványos időben főképp, a dohányos ember tüdeje védtelenebb. 

szévike Creative Commons License 2020-03-29 14:12:34 221432

Az enyémek is csak bentiek, viszont, mindent megfognak, ami mozog és nem egyszer láttam

már , hogy bogarat falatoznak. 

 

A hozzászólás:
Anyóca99 Creative Commons License 2020-03-29 13:43:39 221431

Csak azt tudják megenni , amit tőlem kapnak , mert szobacicók . Hacsak az erkélyen nem esznek meg valami bogarat , mert azt meg sűrűn nyitva hagyom egy arasznyira a bagó miatt .

Nem pánikolok , csak most pont a legrosszabbkor jönne a baj .

Fogalmam nincs hány évesek .... mikor családiban laktam , az anyjuk (Mancika) választott engem kiszolgáló személyzetnek .:-)  Eccercsak' megjelent a két kölökkel a teraszon . Talán 4-5 vesek lehetnek . Mancikáról meg gőzöm nincs .

Nemtom' ... nem lehet bélféreg ?  Mióta panelben lakom  (úgy 3 éve) orvos nem látta őket . Addig minden védőoltást megkaptak , de úgy gondoltam itt minek , ha csak egymással érintkeznek ?  Báááár ... én is behozhattam valamit .... No mosmá' mindegy ... majd figyelek .

Előzmény:
szévike Creative Commons License 2020-03-29 13:14:30 221430

Nyugalom.

Most jobban odafigyelsz rá, hiszen együtt vagytok állandóan. 

Nem tudom hány éves a cica, de ahogy öregszenek általában fogyni is szoktak.

/Mint ahogy mi is. Mit nem adtam volna régebben pár kilócskáért, most meg

észrevétlenül elment pár/

Ha eddig nem volt hányós, akkor most lehet, hogy befalatozott valami bogarat,

vagy növényt, amit eddig nem szokott.

Figyeld őt, ha állandósul, vagy sulyosbodik, akkor majd elviszed. Most még ne

rohanj.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!