|
|
|
|
 |
szévike
2020-03-29 13:14:30
|
221430
|
Nyugalom.
Most jobban odafigyelsz rá, hiszen együtt vagytok állandóan.
Nem tudom hány éves a cica, de ahogy öregszenek általában fogyni is szoktak.
/Mint ahogy mi is. Mit nem adtam volna régebben pár kilócskáért, most meg
észrevétlenül elment pár/
Ha eddig nem volt hányós, akkor most lehet, hogy befalatozott valami bogarat,
vagy növényt, amit eddig nem szokott.
Figyeld őt, ha állandósul, vagy sulyosbodik, akkor majd elviszed. Most még ne
rohanj.
|
|
A hozzászólás:
 |
Anyóca99
2020-03-29 12:39:43
|
221428
|
Ma reggel , valahogy mintha soványnak találnám Sacit . Utóbbi 1 hétben hányt is vagy 2x , de csak épphogy .
Pedig egész nap áll előttük a száraz kaja ... és eszik is , de keveset )mindig elsőnek hagyja ott az esti konzervet) . Alomra rendesen jár , iszik is .
Most mi a jófenét csináljak ? Nem szívesen mennék emberek közé a magam 73. évével ....
Nagyon fogom figyelni , és ha valami rosszat látok , megkérem a menyemet vigye el dokihoz . Más se hiányzik szegénynek ... nekem is ő vásárol be hetente 1x . |
|
Előzmény:
 |
szévike
2020-03-29 12:12:58
|
221427
|
Ne keresd magadban a hibát. Utólag már lehet, hogy nem pont ugyanugy
cselekednél, de az akkori információid alapján hoztad meg a döntésedet.
A jó szándék vezérelt. Az orvosok mindig a teljes vesediétát irják elő, csak
egy apró dolgot nem mondanak el a gazdának: ezzel csak lassitják a betegség
sulyosbodását, de nem gyógyitja meg a táp a cicát.
Én is belecsúsztam ebbe egyszer.
Többet nem fogok.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|