Keresés

Részletes keresés

szévike Creative Commons License 2020-03-29 13:14:30 221430

Nyugalom.

Most jobban odafigyelsz rá, hiszen együtt vagytok állandóan. 

Nem tudom hány éves a cica, de ahogy öregszenek általában fogyni is szoktak.

/Mint ahogy mi is. Mit nem adtam volna régebben pár kilócskáért, most meg

észrevétlenül elment pár/

Ha eddig nem volt hányós, akkor most lehet, hogy befalatozott valami bogarat,

vagy növényt, amit eddig nem szokott.

Figyeld őt, ha állandósul, vagy sulyosbodik, akkor majd elviszed. Most még ne

rohanj.

 

 

A hozzászólás:
Anyóca99 Creative Commons License 2020-03-29 12:39:43 221428

Ma reggel , valahogy mintha soványnak találnám Sacit . Utóbbi 1 hétben hányt is vagy 2x , de csak épphogy .

Pedig egész nap áll előttük a száraz kaja ... és eszik is , de keveset )mindig elsőnek hagyja ott az esti konzervet) . Alomra rendesen jár , iszik is .

Most mi a jófenét csináljak ? Nem szívesen mennék emberek közé a magam 73. évével ....

Nagyon fogom figyelni , és ha valami rosszat látok , megkérem a menyemet vigye el dokihoz . Más se hiányzik szegénynek ... nekem is ő vásárol be hetente 1x .

Előzmény:
szévike Creative Commons License 2020-03-29 12:12:58 221427

Ne keresd magadban a hibát. Utólag már lehet, hogy nem pont ugyanugy

cselekednél, de az akkori információid alapján hoztad meg  a döntésedet.

A jó szándék vezérelt. Az orvosok mindig a teljes vesediétát irják elő, csak

egy apró dolgot nem mondanak el  a gazdának: ezzel csak lassitják a betegség

sulyosbodását, de nem gyógyitja meg a táp a cicát.

Én is belecsúsztam ebbe egyszer.

Többet nem fogok.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!