|
|
|
|
 |
Anyóca99
2020-03-29 12:41:05
|
221429
|
Ne furdancsozd a lelkiismeretedet ! Megtetted amit lehetett . Sajnos benne van a pakliban a veszteség .:-( |
|
 |
szévike
2020-03-29 12:12:58
|
221427
|
Ne keresd magadban a hibát. Utólag már lehet, hogy nem pont ugyanugy
cselekednél, de az akkori információid alapján hoztad meg a döntésedet.
A jó szándék vezérelt. Az orvosok mindig a teljes vesediétát irják elő, csak
egy apró dolgot nem mondanak el a gazdának: ezzel csak lassitják a betegség
sulyosbodását, de nem gyógyitja meg a táp a cicát.
Én is belecsúsztam ebbe egyszer.
Többet nem fogok.
|
|
A hozzászólás:
 |
vélemény
2020-03-29 12:05:32
|
221425
|
Köszönöm! Aki az állatokat szereti, az rossz ember nem lehet.
Utólag egy dolgot sajnálok. Azt, hogy amikor kiderült ez a vese probléma, akkor megtagadtuk tőle azt a kaját, amit szeretett. Csirkehusi, gépsonka, tejszínes sajt, tejföl. Csak a tényleg jót szerette, párizsit csak akkor, ha nagyon friss volt De január végén még sem az ultrahang, sem a vérvétel leletei nem mutattak semmi gondot a májával. És a doki szerint a vesebaj kézben tartásához a vesediéta kellett . Az volt a furcsa, hogy az első 5-6 hétben ette a vesekaját, később kezdett sztrájkolni. Pont fordítva, mint szabályos lett volna.
Viszont a doki azt mondta most, hogy a január közepi rohamok, a tág pupilla, a reflexek csökkenése talán valami agydaganat tünetei lehettek és a máj már csak áttét volt.
Páleszre nem szokunk rá. |
|
Előzmény:
 |
Anyóca99
2020-03-28 23:11:06
|
221424
|
Jó embernek tűnsz . Máris megkedveltelek .:-)
De azért a páleszre ne szokjatok rá ! :-D
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|