Keresés

Részletes keresés

Anyóca99 Creative Commons License 2020-03-29 12:41:05 221429

Ne furdancsozd a lelkiismeretedet !  Megtetted amit lehetett .  Sajnos benne van a pakliban a veszteség .:-(

szévike Creative Commons License 2020-03-29 12:12:58 221427

Ne keresd magadban a hibát. Utólag már lehet, hogy nem pont ugyanugy

cselekednél, de az akkori információid alapján hoztad meg  a döntésedet.

A jó szándék vezérelt. Az orvosok mindig a teljes vesediétát irják elő, csak

egy apró dolgot nem mondanak el  a gazdának: ezzel csak lassitják a betegség

sulyosbodását, de nem gyógyitja meg a táp a cicát.

Én is belecsúsztam ebbe egyszer.

Többet nem fogok.

 

A hozzászólás:
vélemény Creative Commons License 2020-03-29 12:05:32 221425

Köszönöm! Aki az állatokat szereti, az rossz ember nem lehet.

Utólag egy dolgot sajnálok. Azt, hogy amikor kiderült ez a vese probléma, akkor megtagadtuk tőle azt a kaját, amit szeretett. Csirkehusi, gépsonka, tejszínes sajt, tejföl. Csak a tényleg jót szerette, párizsit csak akkor, ha nagyon friss volt De január végén még sem az ultrahang, sem a vérvétel leletei nem mutattak semmi gondot a májával. És a doki szerint  a vesebaj kézben tartásához  a vesediéta kellett . Az volt a furcsa, hogy az első 5-6 hétben ette a vesekaját, később kezdett sztrájkolni. Pont fordítva, mint szabályos lett volna.

Viszont a doki azt mondta most, hogy a január közepi rohamok, a tág pupilla, a reflexek csökkenése talán valami agydaganat tünetei lehettek és a máj már csak áttét volt.

Páleszre nem szokunk rá.

Előzmény:
Anyóca99 Creative Commons License 2020-03-28 23:11:06 221424

Jó embernek tűnsz . Máris megkedveltelek .:-)

De azért a páleszre ne szokjatok rá ! :-D

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!