|
|
|
|
 |
Anyóca99
2020-03-28 18:55:28
|
221420
|
Ha megnyugodtok , és még akartok cicust , szerintem kettő legyen ! Tudnak egymással játszani , nem unatkoznak ha nincs otthon éppen senki , és a szeretet is megosztható közöttük . Hasonlóan sajnálatos esetben meg van kivel vígasztalódni .
Nekem 3 van , de a legöregebbet (aki az anyjuk) a lánymacsek többnyire üldözi . Fogalmam nincs mit tehetnék .
A testvérek viszont jókat játszanak , időnként meg jókat veszekednek . Mert a fiú folyton játszana , a lánytestvér meg olyan misszpicsa' , aki hangulatfüggő . |
|
 |
Magdi60
2020-03-28 17:16:05
|
221419
|
Részvétem :-( |
|
A hozzászólás:
 |
vélemény
2020-03-28 16:59:15
|
221418
|
Köszönöm az együttérzést mindenkinek! Akinek nincs kutyusa vagy cicája, az nem érti ezt meg. Mitha még hallanánk a nyávogást, vagy mintha látnám, hogy vonul ki az előszobába. Mert ő vonult. Most csak azt érezzük, hogy milyen szörnyű, hogy már nincs. Biztos hogy egy idő után azt fogjuk érezni, hogy milyen jó, hogy volt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|