|
|
|
|
 |
vélemény
2020-03-26 22:33:29
|
221409
|
Üldögélt az ágyon, majd kiment és kihányta azt a picit,amit ma megevett. Után elég sok vizet ivott. Most magától felment a tesóm ölébe.
Holnap átmegy a Szivárvány hídon.
Iszonyatosan gyorsan elszállt ez a 14 év |
|
A hozzászólás:
 |
Anyóca99
2020-03-26 21:33:59
|
221408
|
Sajnos a vese egyik napról a másikra képes leállni , de nem törvényszerű . A 4. macsekomnak műtét 3. napján állt le , és a doki kerek-perec altatást javasolt .
Pedig hogy szerettem a kis vöröskét ! Úgy aludtunk , hogy fognom kellett az egyik mellső lábát .... és úgy tudott nézni , de úgy ....
Ááááá ......:-((( |
|
Előzmény:
 |
vélemény
2020-03-26 21:16:38
|
221407
|
Köszönöm a bátorítást és az együttérzést!
Nem fogjuk szenvedtetni.Nincs közelben állatkórház. Sajnos nincs autónk, taxiba most inkább nem szállnék. Rendelő van közel, reggel 9-től. Beszélek a dokival.
Most ment ki vizet inni, kb 12 méter, normálisan megy, majd a szomszéd szobában felugrott az ágyra, kicsit megsimiztem, úgy tűnt jól esik neki Nem tudom, hogy a vese romolhat -e ilyen gyorsan. Valami más lehet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|