Keresés

Részletes keresés

vélemény Creative Commons License 2020-03-26 22:33:29 221409

Üldögélt az ágyon, majd kiment és kihányta azt a picit,amit ma megevett. Után elég sok vizet ivott. Most magától felment a tesóm ölébe.

Holnap átmegy a Szivárvány hídon.

Iszonyatosan gyorsan elszállt ez a 14 év

A hozzászólás:
Anyóca99 Creative Commons License 2020-03-26 21:33:59 221408

Sajnos a vese egyik napról a másikra képes leállni , de nem  törvényszerű . A 4. macsekomnak műtét 3. napján állt le , és a doki kerek-perec altatást javasolt .

Pedig hogy szerettem a kis vöröskét ! Úgy aludtunk , hogy fognom kellett az egyik mellső lábát .... és úgy tudott nézni , de úgy ....

Ááááá  ......:-(((

Előzmény:
vélemény Creative Commons License 2020-03-26 21:16:38 221407

 Köszönöm a bátorítást és az együttérzést!

Nem fogjuk szenvedtetni.Nincs közelben állatkórház.  Sajnos nincs autónk, taxiba most inkább nem szállnék. Rendelő van közel, reggel 9-től. Beszélek a dokival.

Most ment ki vizet inni, kb 12 méter,  normálisan megy, majd a szomszéd szobában felugrott az ágyra, kicsit megsimiztem, úgy tűnt jól esik neki Nem tudom, hogy a vese romolhat -e ilyen gyorsan. Valami más lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!