Keresés

Részletes keresés

Anyóca99 Creative Commons License 2020-03-26 21:33:59 221408

Sajnos a vese egyik napról a másikra képes leállni , de nem  törvényszerű . A 4. macsekomnak műtét 3. napján állt le , és a doki kerek-perec altatást javasolt .

Pedig hogy szerettem a kis vöröskét ! Úgy aludtunk , hogy fognom kellett az egyik mellső lábát .... és úgy tudott nézni , de úgy ....

Ááááá  ......:-(((

A hozzászólás:
vélemény Creative Commons License 2020-03-26 21:16:38 221407

 Köszönöm a bátorítást és az együttérzést!

Nem fogjuk szenvedtetni.Nincs közelben állatkórház.  Sajnos nincs autónk, taxiba most inkább nem szállnék. Rendelő van közel, reggel 9-től. Beszélek a dokival.

Most ment ki vizet inni, kb 12 méter,  normálisan megy, majd a szomszéd szobában felugrott az ágyra, kicsit megsimiztem, úgy tűnt jól esik neki Nem tudom, hogy a vese romolhat -e ilyen gyorsan. Valami más lehet.

Előzmény:
_nyunyuka Creative Commons License 2020-03-26 21:08:52 221406

Ismerős és rossz, el kellett engedni pár éve a 17 éves cicánkat, amikor egyik pillanatról a másikra leállt az emésztőrendszere. Nagyon hozzánk nőtt, igen picin mentettük, a szeme is nálunk nyílt ki. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!