Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
galaxi46 Creative Commons License 2020-03-21 13:35:43 2344

Hogy érted hogy nem kapcsol be? Annak nincs kapcsolója, kipufogó gáz hajtja. Hosszú leállás után percekig alapjáraton kell járatni minden turbós motort, mert az a vékony cső, ami az olajkenését biztosítja lassan tölti fel olajjal. Ha esetleg rögtön kapott egy gázfröccsöt, akkor megeshet hogy annyi a csapágyazásának. Szerencsére már nem olyan drága egy turbó felújítás.

Előzmény:
B81Levente Creative Commons License 2020-03-21 12:41:02 2343

Hello. Van egy olyan problémám , leraktam az autót egy hónapra mikor inditom a turbó nem kapcsol be Nissan x trail 2.2 diesel 2007 es?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!