Keresés

Részletes keresés

szévike Creative Commons License 2020-03-18 21:02:24 221390

Szerintem ismer téged az állatorvos elég régen ahhoz, hogy ha felhivod, akkor ő ad neked

tanácsot. Nekünk macskáink vannak, neki meg tudása. :))

A hozzászólás:
Kovacs Nocraft Jozsefne Creative Commons License 2020-03-18 20:10:51 221389

Sziasztok!

 

Pár napja eggyel gyarapodott a kosztosaink száma, megjelent az udvarunkban egy csupa fehér kiscica, úgy 4 hónaposnak nézem. Nagyon szelíd, bújós, persze kislány. Mindenáron be akar jönni a házba, de nem engedem, mert van valami baja, sűrű, nyúlós váladék jön ki az orrából, amivel összekeni a többi kosztosunkat is, mivel összebújva alszanak. Nem köhög vagy tüsszög, nem is látszik betegnek, nem levert, csak éppen az a váladék az orrából. 

 

A járványhelyzet miatt nem merek állatorvoshoz menni vele, lehetőleg ki sem teszem a lábam a házból. Ezért benneteket kérdezlek, hátha tudjátok, mi lehet a baja, mivel gyógyítható. Persze ha receptköteles gyógyszer kell neki, akkor úgysem úszom meg az állatorvost, de hátha...

 

Köszönöm, ha tudtok tanácsot adni. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!