Sziasztok!
Pár napja eggyel gyarapodott a kosztosaink száma, megjelent az udvarunkban egy csupa fehér kiscica, úgy 4 hónaposnak nézem. Nagyon szelíd, bújós, persze kislány. Mindenáron be akar jönni a házba, de nem engedem, mert van valami baja, sűrű, nyúlós váladék jön ki az orrából, amivel összekeni a többi kosztosunkat is, mivel összebújva alszanak. Nem köhög vagy tüsszög, nem is látszik betegnek, nem levert, csak éppen az a váladék az orrából.
A járványhelyzet miatt nem merek állatorvoshoz menni vele, lehetőleg ki sem teszem a lábam a házból. Ezért benneteket kérdezlek, hátha tudjátok, mi lehet a baja, mivel gyógyítható. Persze ha receptköteles gyógyszer kell neki, akkor úgysem úszom meg az állatorvost, de hátha...
Köszönöm, ha tudtok tanácsot adni. |