|
|
|
|
 |
pete08
2020-03-08 12:25:56
|
4040
|
Köszönöm szépen!Igen a melegvizes itató már befogtam plusz még egy kisebb tálcába faszenes is van. Én se látom sok értelmét, neten látom hogy sokan adnak nekik, szirupot, lepényt egy kisebb mennyiséget szoktam adni( így juttatom be egyes gyógynövényeket szereket),ha bejönne a jobb idő akkor kisebb mennyiségben karcolnák, de sajnos ez a egyik nap hét ágra süt a nap másik napra meg szakadó eső széllel társulva. |
|
A hozzászólás:
 |
Kempingez
2020-03-08 11:45:15
|
4039
|
Nem vagyok meggyőződve arról, hogy napi 2 decinek lehet-e valami pozitív hatása. A család méretéhez szűkített fészek, és a meleg vizes itató lehet hogy többet érne. Később majd lehet felvillázni a maradék téli eleséget. 22 éve nem adok már tavasszal szirupot, néhány éve még a lepényezésről is leszoktam. |
|
Előzmény:
 |
pete08
2020-03-08 08:47:50
|
4038
|
Serkentés céljából napi 2 dl szeretnék , zacskós módszerrel, bőséges élelemmel teleltettem így még abból nincs hiány. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|