|
|
|
|
 |
szepi
2020-03-03 18:57:34
|
87291
|
Ja persze most látom biztos a fáról ugrik át, akkor is ügyes macska. |
|
A hozzászólás:
 |
szepi
2020-03-03 18:55:44
|
87290
|
Èn arra gondoltam, hogy ment fel a kémény tetejére. Mászni nem nagyon tud a betonon. |
|
Előzmény:
 |
trizs77
2020-03-03 15:41:47
|
87289
|
Nem.
A bokrok a föld felett kb. 10 cm-ig lelógnak.
Ezek a kismadarak meg sajnos lejönnek a földre/fűre csipegetni.
Azt hiszik (tévesen) hogy a bokor takarja őket.
De nem.
Ott csivitelnek éktelen hangosan.
Lukréciát meg hiába imásom/imádjuk bizony sunyít ott a kismadártől pár tucat centire azután...................... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|