Keresés

Részletes keresés

szepi Creative Commons License 2020-03-03 18:55:44 87290

Èn arra gondoltam, hogy ment fel a kémény tetejére. Mászni nem nagyon tud a betonon.

A hozzászólás:
trizs77 Creative Commons License 2020-03-03 15:41:47 87289

Nem.

A bokrok a föld felett kb. 10 cm-ig lelógnak.

Ezek a kismadarak meg sajnos lejönnek a földre/fűre csipegetni.

Azt hiszik (tévesen) hogy a bokor takarja őket.

De nem.

 

Ott csivitelnek éktelen hangosan.

Lukréciát meg hiába imásom/imádjuk bizony sunyít ott a kismadártől pár tucat centire azután......................

Előzmény:
szepi Creative Commons License 2020-03-03 15:36:23 87288

Felugrik valahonnan, mert elég nehéz lehet egyébként?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!