Keresés

Részletes keresés

trizs77 Creative Commons License 2020-03-03 15:41:47 87289

Nem.

A bokrok a föld felett kb. 10 cm-ig lelógnak.

Ezek a kismadarak meg sajnos lejönnek a földre/fűre csipegetni.

Azt hiszik (tévesen) hogy a bokor takarja őket.

De nem.

 

Ott csivitelnek éktelen hangosan.

Lukréciát meg hiába imásom/imádjuk bizony sunyít ott a kismadártől pár tucat centire azután......................

A hozzászólás:
szepi Creative Commons License 2020-03-03 15:36:23 87288

Felugrik valahonnan, mert elég nehéz lehet egyébként?

Előzmény:
trizs77 Creative Commons License 2020-03-02 09:18:15 87285

Lukrécia délutáni Őr szemlét tart birodalma negyede felett a szomszéd kertjébe épített kerti kemence tetejéről:

 

 

Amerre néz, ott tőle kb. 12 méterre egy kb. 3 méter magas, 2 méter mély és kb. 25 méter hosszú bokor sor van.

Abban a sövény-bokor sorban kb. 40-50 kismadár fészkel.

 

Lukrécia most épp arról tart önmagában értékelő megbeszélést, hogy az uzsonnát onnan válassza, vagy egye fene elfogadja a gazdasszony kinálta zselés/zacskós macska kaját,  itt a lábainál?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!