|
|
|
|
 |
szepi
2020-03-03 15:36:23
|
87288
|
Felugrik valahonnan, mert elég nehéz lehet egyébként? |
|
 |
Csimpolya
2020-03-02 16:27:47
|
87286
|
Esetleg a sorrenden gondolkodik. |
|
A hozzászólás:
 |
trizs77
2020-03-02 09:18:15
|
87285
|
Lukrécia délutáni Őr szemlét tart birodalma negyede felett a szomszéd kertjébe épített kerti kemence tetejéről:

Amerre néz, ott tőle kb. 12 méterre egy kb. 3 méter magas, 2 méter mély és kb. 25 méter hosszú bokor sor van.
Abban a sövény-bokor sorban kb. 40-50 kismadár fészkel.
Lukrécia most épp arról tart önmagában értékelő megbeszélést, hogy az uzsonnát onnan válassza, vagy egye fene elfogadja a gazdasszony kinálta zselés/zacskós macska kaját, itt a lábainál?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|