Keresés

Részletes keresés

van_Persil Creative Commons License 2020-02-24 18:31:07 4033

Én semmi esetre sem festeném úgy, hogy méhek vannak benne, pláne nem mostanában.

A hozzászólás:
dolmarCC Creative Commons License 2020-02-24 18:24:31 4032

Szép estét mindenkinek!Kis tanácsot szeretnék kérni, kaptárt  esetleg úgy is le lehet festeni hogy benne vannak a méhek vagy csak üresen hogy ne okozzak kárt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!