|
|
|
|
 |
F1 Hierro
2020-02-23 19:56:33
|
19
|
Senki sem mondja, hogy az abortusz jó dolog.
Csak valaki szerint szükséges rossz, más szerint felesleges. |
|
 |
Reformkormányos
2020-02-22 22:35:45
|
10
|
Tölcsér Borbála Momentumos csaj. Így nézem a véleményét is. Így is értékelem. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
meszena
2020-02-22 22:33:02
|
9
|
Attól, hogy Tölcsér Borbála (a poszt alapján) nagy abortusz rajongó, még az abortusz nem lesz jó dolog.
A tankönyvben az abortusz ellenesség csupán annyiból áll, hogy őszintén felvázolja a felmerülő aggályokat és nem biztat az abortuszra.
Nőhibáztatás? Vicces újbeszél kifejezés. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|