Keresés

Részletes keresés

F1 Hierro Creative Commons License 2020-02-23 19:56:33 19

Senki sem mondja, hogy az abortusz jó dolog.

 

Csak valaki szerint szükséges rossz, más szerint felesleges.

Reformkormányos Creative Commons License 2020-02-22 22:35:45 10

Tölcsér Borbála Momentumos csaj. Így nézem a véleményét is. Így is értékelem. :-)

A hozzászólás:
meszena Creative Commons License 2020-02-22 22:33:02 9

Attól, hogy Tölcsér Borbála (a poszt alapján) nagy abortusz rajongó, még az abortusz nem lesz jó dolog.

A tankönyvben az abortusz ellenesség csupán annyiból áll, hogy őszintén felvázolja a felmerülő aggályokat és nem biztat az abortuszra. 

Nőhibáztatás? Vicces újbeszél kifejezés. 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2020-02-22 08:51:41 -

https://index.hu/belfold/2020/02/21/abortusz_terhessegmegszakitas_allami_tankonyv_szuletesszabalyozas/

 

Ezmeghogy?

 

Ki ír le ilyent?

És ki engedélyezi?

Ez lenne a fidesz-kdnp-s nagynagy keresztyényi idejológija???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!