|
|
|
|
 |
dave_dömper
2020-02-23 11:44:40
|
11
|
Látszik. Az is látszik, hogy te meg nem is szeretnéd megérteni, hogy másnak más szempontja is lehet,
mint a tied és egyáltalában nem zavar, hogy minden erre irányuló jelenlegi törekvés egyébből sem áll
össze, mint a voluntarsta (akarat-forrásból táplálkozó), szinte erőszakba torkolló meggyőzés. Ráadásul
az erre irányuló propaganda a legtöbb esetben egyszerű pénzkérdéssé silányul. CsOK, Gépkocsi hitel,
stb. csak gondold végig. Vagy ha másként nem értenéd, a gyermek - vállalást a lehető legegyszerűbb
módon pénzkérdéssé és emellett (természetesen) féktelen hitelfelvétellé silányítják. Csak szövegelsz.
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
dave_dömper
2020-02-22 14:02:53
|
3
|
Ez a legtipikusabb jele a kommunista, voluntarista eszmerendszer túl-burjánzásának. A tipikus bolsevik
mentalitás. Csak akarni kell, lesz majd szőlő, lágy kenyér, sőt még megfelelő népszaporulat is. Mintha
ez egyszerűen csak így műlödne. Ha Ratkó Anna valami csoda folytán feltámadna, azt hiszem nyomban
sorozatban élvezne el.
Hogy is mondta Virág et. amikor sem ajtó, sem pedig ablak nem volt Pelikánék felépült új gátőrgázán ?:
"A felső határ a csillagos ég !" És ez így is van, mert így kell lennie (még ha belepusztulnánk is) ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|