Keresés

Részletes keresés

F1 Hierro Creative Commons License 2020-02-23 20:01:05 20

Ha Ratkó Anna valami csoda folytán feltámadna, azt hiszem nyomban

sorozatban élvezne el.

 

Valójában ő kezdetben ellenezte azt a törvényt. Csak Rákosiék számoltak azzal, hogy népszerűtlen intézkedés lehet, ezért vele vitették el a balhét.

fák, juh, madár2 Creative Commons License 2020-02-22 15:02:07 4

Látszik, hogy nem érted az egészet.

A hozzászólás:
dave_dömper Creative Commons License 2020-02-22 14:02:53 3

Ez a legtipikusabb jele a kommunista, voluntarista eszmerendszer túl-burjánzásának. A tipikus bolsevik

mentalitás. Csak akarni kell, lesz majd szőlő, lágy kenyér, sőt még megfelelő népszaporulat is. Mintha

ez egyszerűen csak így műlödne. Ha Ratkó Anna valami csoda folytán feltámadna, azt hiszem nyomban

sorozatban élvezne el.

Hogy is mondta Virág et. amikor sem ajtó, sem pedig ablak nem volt Pelikánék felépült új gátőrgázán ?:

"A felső határ a csillagos ég !"  És ez így is van, mert így kell lennie (még ha belepusztulnánk is) !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!