|
|
|
|
 |
F1 Hierro
2020-02-23 20:01:05
|
20
|
Ha Ratkó Anna valami csoda folytán feltámadna, azt hiszem nyomban
sorozatban élvezne el.
Valójában ő kezdetben ellenezte azt a törvényt. Csak Rákosiék számoltak azzal, hogy népszerűtlen intézkedés lehet, ezért vele vitették el a balhét. |
|
A hozzászólás:
 |
dave_dömper
2020-02-22 14:02:53
|
3
|
Ez a legtipikusabb jele a kommunista, voluntarista eszmerendszer túl-burjánzásának. A tipikus bolsevik
mentalitás. Csak akarni kell, lesz majd szőlő, lágy kenyér, sőt még megfelelő népszaporulat is. Mintha
ez egyszerűen csak így műlödne. Ha Ratkó Anna valami csoda folytán feltámadna, azt hiszem nyomban
sorozatban élvezne el.
Hogy is mondta Virág et. amikor sem ajtó, sem pedig ablak nem volt Pelikánék felépült új gátőrgázán ?:
"A felső határ a csillagos ég !" És ez így is van, mert így kell lennie (még ha belepusztulnánk is) ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|