|
|
|
|
 |
Szipolykaa
2020-02-29 19:23:15
|
221386
|
Jaj... Micsoda hír :-(((( Borzasztó: az ember idővel egyre jobban szereti, aztán amikor már ő a jobbik fele, akkor elmegy :-((( Részvétem. |
|
 |
Anyóca99
2020-02-20 22:56:08
|
221383
|
Részvétem .... szép cica volt .
(nekem is volt egy hasonló Piros-om ....aki fiú volt ....sajnos régen el kellett altatni) |
|
A hozzászólás:
 |
Leadfoot
2020-02-20 21:13:22
|
221382
|
Sziasztok!
Ritkán írok, és sajnos most se jókat. Hétfőn (ezek szerint pont a macskák világnapján) itthagyott Zsömle kandúr. Majdnem betöltötte a 14-et, 5 éve cukorbeteg volt, de végül nem ebből lett a gond. Karácsony körül vettem észre, hogy nőtt valami az állkapcsára, és persze hogy daganat volt. Mostanra a daganat annyira megnőtt, hogy már szenvedett miatta szerencsétlen, így muszáj volt elengednem. Baromi nehéz most, pláne, hogy igazi bújós-dorombolós macska volt, meg nagyon ragaszkodott hozzám. Ha egy párnapos út után hazaértem, napokig nem lehetett levakarni rólam. Már csak a cukorbetegség miatt is annyira hozzáigazodtak a mindennapjaim, hogy most hirtelen nagyon nagy lett az űr utána. Persze ti biztos tudjátok, milyen ez, meg együttéreztek velem, mondanotok se kell...

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|