Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nagyinda Creative Commons License 2020-02-14 19:18:39 22785

február 02. -ai 22760 hsz. mutattam be a próbafűtést.

Előzmény:
nagyinda Creative Commons License 2020-02-14 19:14:47 22784

Üdv:. Köszönöm az eddigi segítséget is. Ezt a kínai ,,gagyit" használom pára mérésre is, eddig jól működött Szépen ki keltek a pipik. A hő fokra rá számolok +1 fokot , mert az ellenőrzés megfelelő hőfokot mutat.

Most ,hogy írtad, hogy takarjam le a víz csatornát, eszembe jutott, hogy a másik 8 szögletű Cleo 5 keltetőben 1 dl vizet kellett tölteni az ,,A" csatornába, . Ebbe a gépbe 2 dl vizet töltöttem, hogy színig legyen . Sajnos ezt nem írta le a használati utasítás ,hogy nem kell tele tölteni az ,,A" csatornát.

Amikor be indítottam próba használatra 5- 6 óráig ment és akkor jó volt minden.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!