Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2020-02-13 08:45:00 22773

Szia!

22. napon még várhatod a kelêst, bár ha ki is kell, nem sok remêny tyúkká fejlődik, inkább csibe korában elpusztul.

Lámpázni nem êrdemes, úgy sem látsz semmit.

Főltőrni, repeszteni, "hámoszni" nem szabad. Ha kelésre êret, mindenképpen kitőr. Ha "hámozod", esélye van, elvérzik. Amelynek nincs ereje kitőrni, mindenkêppen elpusztul. Ha látod a légkamrát, kidobhatod, befülledt, elpusztult a csibe.

Előzmény:
nagyinda Creative Commons License 2020-02-12 05:24:21 22771

Üdv:. A 21-ik nap reggel 6 óra körül repedt a csőr körül a tojás héj, dél tájban bújt ki az első csibe.

         Ilyenkor is , vagyis a 22 -ik napon is érdemes még lámpázni? Van még a keltetőben 5 tojás,

         keressem meg a légkamra közepét , üssek ré egy pici lyukat? akkor több levegőt kap?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!